Jestes teraz w: Start Wydarzenia Szkolne Akcje Społeczne

Dziś jest:

Niedziela
22 października 2017

Imieniny obchodzą:
Filip, Halka, Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało
71 dni
Akcje Społeczne
Jest już „Podwórko NIVEA”! PDF Drukuj Email

28 lipca, w obecności pana prezydenta Jarosława Górczyńskiego oraz wicedyrektorów szkoły: pani Małgorzaty Borowiec i pani Jolanty Klauzińskiej nastąpił odbiór techniczny Podwórka NIVEA. Organizator konkursu „Podwórko NIVEA” wskazał, iż z obiektu można będzie korzystać nie wcześniej niż po 2 tygodniach od daty przekazania placu gminie, ze względu na okres dojrzewania betonu wykorzystanego w fundamentach urządzeń oraz czas ukorzeniania się trawy. Zatem do dnia 9 sierpnia włącznie, prosimy o powstrzymanie się od wszelkich zabaw na Placu Nivea. Miejsce zostanie objęte podobnie jak cała szkoła monitoringiem i odpowiednio oświetlone. Zadbajmy wspólnie o estetykę NASZEGO PLACU ZABAW. Z góry dziękujemy za cierpliwość.

Więcej…
 
Podwórko NIVEA w budowie. PDF Drukuj Email

20 lipca, na terenie Zespołu Szkół Publicznych nr 2, rozpoczęła się niecierpliwie wyczekiwana i wymarzona przez dzieci budowa Podwórka Nivea. 18 lipca na teren szkoły zostały zwiezione wszystkie jego elementy  i od poniedziałku ekipa budowlana  zaczęła przygotowywać teren pod montaż urządzeń. Gdy miejsce zostało odpowiednio zabezpieczone pracownicy rozpoczęli ustawianie i zamocowywanie  podwórkowych elementów.

Więcej…
 
Lekcja w firmie Remondis PDF Drukuj Email

W dniu 9 kwietnia uczniowie klasy 2b wraz z wychowawcą p. Elwirą Maciejko i klasy 2e z p. Elżbietą Ozdobą udali się na zajęcia prowadzone przez pracowników firmy Remondis dla szkół. Było nam ogromnie miło, bo po placu zakładu oprowadzała nas absolwentka naszego gimnazjum p. Beata Opałka.

Więcej…
 
Dziękujemy! PDF Drukuj Email

Dziewczęta i chłopcy reprezentujący naszą szkołę mogą pochwalić się nowymi strojami sportowymi. Zakupiliśmy 2 komplety (po 15 sztuk każdy), dzięki wsparciu finansowemu Stowarzyszenie „CZTERNASTKA”. Jesteśmy  bardzo wdzięczni  za przekazane środki, a najlepszym podziękowaniem niech będą  sukcesy sportowe osiągane przez młodzież.

Więcej…
 
XXI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY PDF Drukuj Email

Po raz XXI zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a my razem z nią. Tegoroczny finał odbywał się pod hasłem „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”. Członkowie Samorządu Uczniowskiego PG nr 4 wzięli udział w tym niezwykłym zrywie ogólnonarodowym.

Więcej…
 
"Szlachetna paczka" PDF Drukuj Email

Jako szkoła dołączyliśmy do DRUŻYNY SZLACHETNEJ PACZKI, ponieważ razem chcemy zmieniać świat na lepsze. Wybraliśmy rodzinę, dla której przygotowaliśmy „mądrą” pomoc. W akcję zaangażowani byli uczniowie PSP nr 14 oraz PG nr 4, którzy postanowili przeznaczyć ze swojego kieszonkowego po 1 zł. Swoje serca na potrzeby drugiego człowieka otworzyli również nauczyciele, którzy przekazali na ten szczytny cel hojne datki.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2