Jestes teraz w: Start Nasza Szkoła Najlepsi z Najlepszych

Dziś jest:

Niedziela
22 października 2017

Imieniny obchodzą:
Filip, Halka, Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało
71 dni
Najlepsi z Najlepszych
NAJLEPSI UCZNIOWIE PG4 PDF Drukuj Email

27 czerwca br. podczas wzruszającej uroczystości pożegnania absolwentów Publicznego Gimnazjum nr 4 im. Orląt Lwowskich wyróżniono najlepszych uczniów szkoły, otrzymujących świadectwa z wyróżnieniem: biało - czerwonym paskiem. Po wspaniałej części artystycznej swoje wyróżnienia za osiągnięcia w nauce i w sporcie odebrali najlepsi uczniowie i uczennice szkoły.

Więcej…
 
Rozmowa z Wiktorią Jarochą - wicemistrzynią Polski w pływaniu na dystansie 800m PDF Drukuj Email

Rozmowa z WiktoriąJarochą – uczennicą klasy IIb Publicznego Gimnazjum nr 4 Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim, wicemistrzynią Polski w pływaniu na dystansie 800m stylem dowolnym oraz brązową medalistką Mistrzostw Polski na dystansie 400m stylem zmiennym.

Więcej…
 
Sukces naszych uczniów PDF Drukuj Email

W dniu 10 stycznia 2012 roku na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach odbył się VI – ostatni Konkurs Projektów Naukowych w ramach „Projektu Feniks”. Dwanaście najlepszych zespołów, spośród 120 prac zgłoszonych do konkursu z województwa świętokrzyskiego, prezentowało swoje prace przed Komisją Konkursową złożoną z pracowników naukowych uczelni oraz licznie zgromadzoną publicznością.

Więcej…
 
Sukces Eweliny PDF Drukuj Email

Podczas dnia otwartego w I LO im. St. Staszica uczennica klasy 3a naszego gimnazjum, Ewelina Włodarczyk, odebrała z rąk dyrektor G. Kałamagi i wicestarosty E. Micha, nagrodę za zajęcie zaszczytnego I miejsca w konkusie Listen and Understand dla uczniow gimnazjów. Nasza reprezentantka rzeczywiście najlepiej słuchała i rozumiała trudne zadania w języku angielskim- jest też finalistką olimpiady w Kielcach.

Więcej…