Jestes teraz w: Start Wydarzenia Szkolne Konkursy Szkolne

Dziś jest:

Niedziela
22 października 2017

Imieniny obchodzą:
Filip, Halka, Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało
71 dni
Konkursy
II edycja konkursu języka angielskiego The Best English Speaker PDF Drukuj Email

W dniu 22.05 2017 odbyła się w naszej szkole II edycja konkursu języka angielskiego The Best English Speaker. Pomysłodawczynią i organizatorką konkursu była pani mgr Ewa Gawłowska- nauczycielka języka angielskiego. Współorganizatorami konkursu byli pani mgr Małgorzata Urbańska- nauczycielka historii oraz pan mgr Janusz Barański-nauczyciel języka angielskiego. W roli konferansjera zadebiutowała Aleksandra Sławska z klasy IIe.

Więcej…
 
Fit in Deutsch - certyfikaty z języka niemieckiego PDF Drukuj Email

Z ogromną radością informujemy, że pięcioro uczniów naszej szkoły uzyskało certyfikat z języka niemieckiego Fit in Deutsch 1: Krystian Pela, Michał Kaczmarczyk, Natalia Choda, Mateusz Monte oraz Daniel Walczyk. Fit in Deutsch jest międzynarodowo uznanym certyfikatem językowym dla młodzieży w wieku od 10 do 16 lat organizowanym przez Instytut Goethego. Wszystkim zdobywcom certyfikatu gratulujemy!

Więcej…
 
Deutschmeister 2017 PDF Drukuj Email

W maju br. odbył się w naszej szkole konkurs z języka niemieckiego „Deutschmeister 2017”. Celem konkursu jest zachęcanie młodzieży do rozwijania swoich umiejętności językowych i poszerzania wiadomości. Znajomość języków obcych należy do ważnych elementów wykształcenia młodego człowieka. I choć największą popularnością wśród młodzieży cieszy się język angielski, to nie brakuje też miłośników języka niemieckiego.

Więcej…
 
Stypendyści PDF Drukuj Email

Uczniowie naszej szkoły: Maja Krajewska z klasy 1 f, Martyna Kędra z klasy 2 f, Natalia Choda z klasy 2 b, Monika Styczeń z klasy 2 c, Dominika Kiec i Mateusz Jasiński z klasy 3 e oraz Agata Laskowska z klasy  3 c zostali w bieżącym roku szkolnym 2016/2017 stypendystami regionalnego programu stypendialnego dla szczególnie uzdolnionych uczniów gimnazjów i liceów ogólnokształcących województwa świętokrzyskiego.

Więcej…
 
Konkurs Ekonomiczny „E - banking w praktyce” PDF Drukuj Email

Już po raz drugi uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w III Wojewódzkim Konkursie Ekonomicznym „E – banking w praktyce”. Jest on organizowany przez Zespół Placówek Oświatowych w Zbludowicach – Busko Zdrój przy współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Więcej…
 
Olimp 2017 PDF Drukuj Email

Kolejny konkurs mitologiczny „Olimp” za nami. W naszej szkole stał się już tradycją. Można powiedzieć, że odbywa się od początku istnienia naszego gimnazjum. Zawsze wzbudzał duże zainteresowanie wśród naszej młodzieży, przysparzał wielu emocji. Konkurs umożliwia wykazanie się wiedzą z zakresu  mitologii greckiej, popisanie pomysłowością  w doborze rekwizytów i przebraniu się w stroje olimpijskich bogów. Odkąd w konkurencjach zaczęliśmy wykorzystywać komputery i tablicę multimedialną, konkurs „Olimp” stał się dla młodzieży jeszcze atrakcyjniejszy.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 11