Jestes teraz w: Start Wydarzenia Szkolne Zawody

Filip, Halka, Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało
71 dni
Zawody
Mistrzostwa Ostrowca Św. w Zawodach Lekkoatletycznych Gimnazjów PDF Drukuj Email

W dniach 22 - 23 - 30 maja na stadionie Międzyszkolnym przy ul. Żeromskiego odbyły się zawody lekkoatletyczne szkół gimnazjalnych o Mistrzostwo m. Ostrowca. W klasyfikacji drużynowej wywalczyliśmy I miejsce wśród chłopców i drugie miejsce w kategorii dziewcząt. Indywidualnie zdobyliśmy pięć złotych medali, sześć srebrnych i pięć brązowych.

Więcej…

Martyna Matysiak Sportowcem Roku 2016/2017 PDF Drukuj Email

Martyna Matysiak uczennica klasy IIIe. została Sportowcem Roku 2016/2017 w Publicznym Gimnazjum nr 4 im. Orląt Lwowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ten zaszczytny tytuł otrzymała za sukcesy sportowe w minionym roku szkolnym, a były to: I miejsce w biegu na 100m przez płotki - 16,93 s i II miejsce w skoku wzwyż - 145 cm w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Gimnazjalnej w lekkiej atletyce, I miejsce w skoku wzwyż - 153 cm w Halowych Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w lekkiej atletyce,

Więcej…

Natalia Żywczyk i Martyna Matysiak Mistrzyniami Województwa w Lekkiej Atletyce PDF Drukuj Email

W dniach 5 - 6 czerwca w Kielcach na stadionie lekkoatletycznym kkl obok Hali Legionów odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Gimnazjalnej w lekkiej Atletyce. Natalia Żywczyk z PG nr 4 w biegu na 100m wywalczyła I miejsce wynikiem 12,99s ustanawiając nowy rekord szkoły, który od 2004 roku należał do Moniki Ozdoby. Martyna Matysiak w biegu na 100m p. płotki również zajęła I m wynikiem 16,93s ustanawiając także rekord szkoły należący do Karoliny Krucińskiej od 2006 roku.

Więcej…

Sukcesy naszych lekkoatletów! PDF Drukuj Email

03 czerwca na stadionie w Kielcach odbyły się Regionalne Zawody w Wielobojach lekkoatletycznych szkół gimnazjalnych jako eliminacje do zawodów centralnych, które odbędą się w Warszawie w dniach 2-3września. Ogromny sukces odnieśli nasi uczniowie zdobywając sześć medali. I miejsca wywalczyli:  Natalia Żywczyk w wieloboju sprinterskim uzyskując 370 pkt, Mateusz Monte w wieloboju rzutowym zdobywając 278 pkt.

Więcej…

Brawo Natalia! PDF Drukuj Email

I Międzyszkolny Konkurs Kulturowo - Językowy z języka angielskiego dla uczniów klas gimnazjalnych powiatu ostrowieckiego odbył się 3 kwietnia w Katolickim Gimnazjum w Denkowie. W skład reprezentacji naszego gimnazjum weszły Natalia Domańska z kl 3F, Natalia Lewicka z kl 2B, Agnieszka Mierzejewska z kl. 3C oraz Oliwia Ozdoba i Wiktoria Strzelczyk z kl 3D pod opieka p. Dariusza Kaszuby.

Więcej…

Orlen Warsaw Games 2017 PDF Drukuj Email

22 kwietnia 2017 r. w Warszawie na stadionie Agrykoli odbyły się zawody Orlen Warsaw Games dla dzieci i młodzieży z całej Polski, w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego” Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. W zawodach startowały drużyny 16 województw. Województwo świętokrzyskie reprezentowało min. siedmioro zawodników z Ostrowca Św.