Jestes teraz w: Start Wydarzenia Szkolne Zawody Mistrzostwa Ostrowca Św. w Zawodach Lekkoatletycznych Gimnazjów

71 dni
Mistrzostwa Ostrowca Św. w Zawodach Lekkoatletycznych Gimnazjów PDF Drukuj Email

W dniach 22 - 23 - 30 maja na stadionie Międzyszkolnym przy ul. Żeromskiego odbyły się zawody lekkoatletyczne szkół gimnazjalnych o Mistrzostwo m. Ostrowca. W klasyfikacji drużynowej wywalczyliśmy I miejsce wśród chłopców i drugie miejsce w kategorii dziewcząt. Indywidualnie zdobyliśmy pięć złotych medali, sześć srebrnych i pięć brązowych.

Na najwyższym stopniu podium znaleźli się: Martyna Matysiak w biegu na 100m, Natalia Żywczyk w biegu na 300m i skoku w dal, Jakub Osuch w biegu na 1000m, sztafeta 4x100m w składzie: Aleksandra Popek, Natalia Żywczyk, Magdalena Kuzdak, Martyna Matysiak. Srebrne medale zdobyli: Gaia Malucha w biegu na 1000m, Krystian Arena w biegu na 300m, Bartosz Bracha w biegu na 100m, Jakub Wielopolski w skoku w dal, Dawid Kowalski w rzucie oszczepem, Mateusz Monte w rzucie dyskiem. trzecie miejsca zdobyli: Magdalena Kuzdak i Michał Surmański w biegu na 300m, Karina Śmiech w skoku wzwyż, Mateusz Monte w pchnięciu kulą, Weronika Brzoza w rzucie oszczepem, Dawid Kowalski w rzucie dyskiem, sztafeta 4x100m chłopców.
Do zawodów naszych uczniów przygotowali: Elżbieta Ozdoba i Dariusz Zwoliński.