Jestes teraz w: Start Wydarzenia Szkolne Zawody Natalia Żywczyk i Martyna Matysiak Mistrzyniami Województwa w Lekkiej Atletyce

Dziś jest:

Niedziela
22 października 2017

Imieniny obchodzą:
Filip, Halka, Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało
71 dni
Natalia Żywczyk i Martyna Matysiak Mistrzyniami Województwa w Lekkiej Atletyce PDF Drukuj Email

W dniach 5 - 6 czerwca w Kielcach na stadionie lekkoatletycznym kkl obok Hali Legionów odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Gimnazjalnej w lekkiej Atletyce. Natalia Żywczyk z PG nr 4 w biegu na 100m wywalczyła I miejsce wynikiem 12,99s ustanawiając nowy rekord szkoły, który od 2004 roku należał do Moniki Ozdoby. Martyna Matysiak w biegu na 100m p. płotki również zajęła I m wynikiem 16,93s ustanawiając także rekord szkoły należący do Karoliny Krucińskiej od 2006 roku.

Martyna W skoku wzwyż zajęła II m z wynikiem 145cm co jest rekordem naszej szkoły. Do rekordów naszej szkoły wpisuje się także Michał Surmański w biegu na 200m p. płotki wynikiem 33,37s.Wielkie gratulacje i słowa uznania dla naszych młodych lekkoatletów. Tak trzymać. Czekamy na następne rekordy zanim przejdziemy do historii. Elżbieta Ozdoba