Jestes teraz w: Start Wydarzenia Szkolne Konkursy Szkolne Stypendyści

Dziś jest:

Niedziela
22 października 2017

Imieniny obchodzą:
Filip, Halka, Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało
71 dni
Stypendyści PDF Drukuj Email

Uczniowie naszej szkoły: Maja Krajewska z klasy 1 f, Martyna Kędra z klasy 2 f, Natalia Choda z klasy 2 b, Monika Styczeń z klasy 2 c, Dominika Kiec i Mateusz Jasiński z klasy 3 e oraz Agata Laskowska z klasy  3 c zostali w bieżącym roku szkolnym 2016/2017 stypendystami regionalnego programu stypendialnego dla szczególnie uzdolnionych uczniów gimnazjów i liceów ogólnokształcących województwa świętokrzyskiego.

24 kwietnia 2017 r. Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach zaprosił stypendystów na uroczystość wręczenia umów stypendialnych, która odbyła się w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga. Po wręczeniu umów stypendialnych stypendyści i ich rodzice oraz opiekunowie wzięli udział w konferencji edukacyjnej dotyczącej nowatorskich metod uczenia się popularyzowanych przez osobowości świata nauki lub instytucje związane z nauką i edukacją.
Opiekunowie stypendystów: p. Anna Chodynka- nauczyciel języka angielskiego, p. Dorota Dychta- nauczyciel języka angielskiego oraz języka rosyjskiego, p. Alicja Grelewska- nauczyciel matematyki oraz p. Aleksandra Osiadły- nauczyciel języka niemieckiego.
Gratulujemy!