Jestes teraz w: Start Wydarzenia Szkolne Rozrywka Wybory Miss i Mistera 2017

Dziś jest:

Niedziela
22 października 2017

Imieniny obchodzą:
Filip, Halka, Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało
71 dni
Wybory Miss i Mistera 2017 PDF Drukuj Email

1 czerwca , jak nakazuje tradycja, w naszej szkole odbyły się wybory MISS i MISTER-a PG4. Do konkursu przystąpiło pięć kandydatek, były to: Wiktoria Bocian (1f), Kinga Skrzypczyk (1f), Wiktoria Pająk (2d), Anastazja Ćwiek (2d), Ewa Skrok (3b) oraz sześciu kandydatów: Patryk Sztaba(1a), Kewin Soboń (2b), Mateusz Monte (2b), Bartek Głowacz (2d), Kacper Lasocki (2e), Jan Ziemian (3a).

Nasze kandydatki i kandydaci zaprezentowali się jurorom i zgromadzonej publiczności w trzech  odsłonach, w stroju szkolnym, dyskotekowym i wieczorowym. Jury w składzie: przewodnicząca p. Dyrektor Katarzyna Goworek, przedstawiciel Rady Rodziców p. Dominika Jakubowska, ubiegłoroczna MISS naszego gimnazjum Agata Sobólska, oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Rafał Gajek i Maciek Surmański zadali kandydatom pytania sprawdzające ich wiedzę, inteligencję, obycie i poczucie humoru. Po emocjonujących obradach Jury i po głosowaniu publiczności przyszedł czas na przyznanie tytułów. Pani Dyrektor Katarzyna Goworek odczytała werdykt i wręczyła nagrody. MISS Publiczności została Ewa Skrok z klasy 3b, MISTER-em Publiczności został Kewin Soboń z klasy 2b. Tytuł VICEMISS przypadł również Ewie Skrok z klasy 3b, natomiast VICEMISTER-em został Mateusz Monte z klasy 2b. Najbardziej wyczekiwanym był moment przyznania tytułu najpiękniejszej i najprzystojniejszego naszego gimazjum, a zostali nimi:
Anastazja Ćwiek z klasy 2d i Kewin Soboń z klasy 2b.
Nagrodami w konkursie były: wizyta w Salonie Fryzjerskim MARTA, wizyta w Salonie Kosmetycznym ANNA, karnety do siłowni IMPULS ufundowane przez p. Cezarego Mirskiego, zestawy kosmetyków i biżuteria ufundowane przez Samorząd Uczniowski oraz bilety na dyskoteki szkolne w roku szkolnym 2017/2018.
W przerwach, między pojawianiem się kandydatek i kandydatów czas umijali uczniowie gimnazjum prezentujący swoje liczne talenty: Ola Koprowska (1a), Weronika Broś (1a), Emilia Pękala (1a), Patrycja Jasiak (1c), Agata Sobólska (3a), Karolina Nartowska (3e).
Konkurs prowadziły Patycja Pyza z klasy 3b i Roksana Kowalska z klasy 3b.