Jestes teraz w: Start Zajęcia Pozalekcyjne Koła Przedmiotowe

Dziś jest:

Niedziela
22 października 2017

Imieniny obchodzą:
Filip, Halka, Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało
71 dni

W Naszej Galerii

Poznaj Najlepszych

Koła Przedmiotowe2 PDF Drukuj Email

 

Rodzaj zajęć Przedmiot Nauczyciel Termin Sala

Koło z j. polskiego dla klas 2

język polski Jolanta Pinakiewicz
środa 13.35 – 14.20 19

Koło z j. polskiego dla klas 1

język polski
Monika Popek piątek 14.25 – 15.10 23

Koło z j. polskiego dla  klas 3

język polski Grażyna Zaczek
poniedziałek  14.25 – 15.10 17

Koło z historii  i WOS-u dla klas 1-3

historia Elwira Maciejko czwartek  14.25 – 15.10 2

Koło z historii  i WOS-u dla klas 1-3

historia Alicja Opałka środa 13.35 – 14.20 4

Koło z j. angielskiego dla klas 1-3

j. angielski Anna Chodynka piątek 8.00 – 8.45 5

Koło z j. angielskiego dla klas 1-2

j. angielski Dorota Dychta wtorek 14.25 – 15.10 20

Koło  z j. rosyjskiego dla  klas 1-2

j. rosyjski Dorota Dychta środa 14.25 – 15.10 20

Koło z j. angielskiego dla klas 3

j. angielski Katarzyna Langa czwartek 14.25 – 15.10 6

Koło z j. niemieckiego dla klas 1

j. niemiecki Aleksandra Osiadły piątek 12.45-13.30
14

Koło matematyczne dla klas 3

matematyka Danuta Stępień środa 7.10-7.55 20

Koło matematyczne dla klas 2

matematyka A. Zielińska środa 7.10-7.55 11

Koło matematyczne dla klas 1

matematyka W. Szymczak środa 7.10-7.55 18

Koło geograficzne

geografia Dorota Moskalewicz piątek 7.10-7.55 9

Koło z fizyki

fizyka Helena Siastacz środa 14.25 - 15.55
co 2 tyg.
12

Koło chemiczne

chemia Anna Głowacka czwartek 7.10-7.55 13

Koło chemiczne

chemia Alicja Jurkowska poniedziałek 14.25-15.10 13

Koło filmowe

informatyka Adam Nowak wtorek 15.15-16.00 15

Koło grafiki komputerowej

informatyka Dariusz Podgajny piątek 15.15-16.00 15
Spotkania edukacyjno - wychowawcze religia Grażyna Gadkowska I czw, pt, sob 17.30-19.00
salka
katechetyczna
przy kościele
św. Jadwigi

Koło misyjne

religia Grażyna Gadkowska wtorek 13.35-14.20
(raz w mies.)
22

Koło Eucharystyczne

religia Bożena Kaptur środa 14.25-15.10 19

Spotkania edukacyjno - wychowawcze

religia Bożena Kaptur I czw, pt, sob 17.30-19.00 salka
katechetyczna
przy kościele
św. Jadwigi

Szkolny chór Divertimento dla klas I - III

chór szkolny Ewa Goworowska
wtorek 15.15-16.00
środa 14.25-15.10
24

Szkolny kabaret "Szpila" klasy I - III

kabaret Monika Popek wtorek 15.15– 16.00 23

Zajęcia z Drużyną Orlęcą JS 2013

JS "Strzelec" Dariusz Kaszuba piątek 16.30 – 17.00 sala
przy szatni PSP