Jestes teraz w: Start

Dziś jest:

Niedziela
22 października 2017

Imieniny obchodzą:
Filip, Halka, Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało
71 dni

W Naszej Galerii

Projekt edukacyjny


Projekt edukacyjny


Wydawnictwo LOGI

Poznaj Najlepszych

Szkoła w Ruchu


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

Ankieta

Czy zdarza Ci się ściagać?
 
Wycieczka w Pieniny PDF Drukuj Email

W dniach 18- 19 maja 2017r. my, uczniowie klas 1c, 1e i 1f pojechaliśmy na wycieczkę w Pieniny.  W pierwszym dniu wycieczki zwiedziliśmy Szczawnicę oraz podziwialiśmy urokliwy Wąwóz Homole. Po dniu pełnym wrażeń udaliśmy się do oddalonej kilkanaście kilometrów od Szczawnicy, Ochotnicy Dolnej, gdzie w pensjonacie Józefina mieliśmy zaplanowany nocleg.

Więcej…
 
Stypendyści PDF Drukuj Email

Uczniowie naszej szkoły: Maja Krajewska z klasy 1 f, Martyna Kędra z klasy 2 f, Natalia Choda z klasy 2 b, Monika Styczeń z klasy 2 c, Dominika Kiec i Mateusz Jasiński z klasy 3 e oraz Agata Laskowska z klasy  3 c zostali w bieżącym roku szkolnym 2016/2017 stypendystami regionalnego programu stypendialnego dla szczególnie uzdolnionych uczniów gimnazjów i liceów ogólnokształcących województwa świętokrzyskiego.

Więcej…
 
Konkurs Ekonomiczny „E - banking w praktyce” PDF Drukuj Email

Już po raz drugi uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w III Wojewódzkim Konkursie Ekonomicznym „E – banking w praktyce”. Jest on organizowany przez Zespół Placówek Oświatowych w Zbludowicach – Busko Zdrój przy współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Więcej…
 
Wybory Miss i Mistera 2017 PDF Drukuj Email

1 czerwca , jak nakazuje tradycja, w naszej szkole odbyły się wybory MISS i MISTER-a PG4. Do konkursu przystąpiło pięć kandydatek, były to: Wiktoria Bocian (1f), Kinga Skrzypczyk (1f), Wiktoria Pająk (2d), Anastazja Ćwiek (2d), Ewa Skrok (3b) oraz sześciu kandydatów: Patryk Sztaba(1a), Kewin Soboń (2b), Mateusz Monte (2b), Bartek Głowacz (2d), Kacper Lasocki (2e), Jan Ziemian (3a).

Więcej…
 
Wycieczka w Bieszczady PDF Drukuj Email

W dniach 30.05 - 31.05.2017 r odbyła się wycieczka klas 1a, 3c, 3e. W pierwszym dniu uczniowie zwiedzili Zamek w Krasiczynie. Jest to jeden z najpiękniejszych skarbów architektury  renesansowo - manierystycznej w Polsce, należy również do najpiękniejszych zamków w Europie. Następnym punktem programu był spacer po zaporze solińskiej.

Więcej…
 
Piękna nasza Polska cała PDF Drukuj Email

Dnia 24 maja 2017r. uczniowie klasy 3a, 2f i 1a pod opieką pań: M. Comber, J. Pinakiewicz, A. Synowiec wyruszyli na wycieczkę szkolną do Łańcuta i Rzeszowa. Poranne słońce zapowiadało dzień pełen wrażeń. Tak też było. Zamek w Łańcucie jest największą i najwspanialszą rezydencją arystokratyczną na Podkarpaciu. Przez wiele lat należała ona do rodu Potockich. Już spacer po rozległym i malowniczym parku zrobił na nas duże wrażenie.

Więcej…
 
Warsztaty :Jak możemy chronić się przed rakiem?" PDF Drukuj Email

7 kwietnia 2017r. dziewczęta Publicznego Gimnazjum Nr 4 wraz z Panią E. Ozdobą udały się do Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach gdzie zostały przeprowadzone warsztaty z doświadczonymi lekarzami. Udział wzięły nie tylko uczennice klas 3 ale również 2, m.in.: Katarzyna Bidzińska - kl.3d Klaudia Kaczmarzyk- kl.3d Karina Zakrzewska- kl.3f Natalia Przednowek - kl.3f Klaudia Krakowiak- kl.3f Monika Styczeń - kl. 2c Joanna Brodnicka - kl. 1e Małgorzata Wdowczyk - kl. 1e Natalia Choda - kl. 2b Agnieszka Witkowska- kl. 2b

Więcej…
 
Wizyta na Policji PDF Drukuj Email

Dnia 9 maja 2017r. klasa 3a pod opieką pani J. Pinakiewicz i M. Urbańskiej wybrała się na Komendę Powiatową Policji w naszym mieście. Celem wycieczki było poznanie pracy funkcjonariuszy oraz zwiedzenie budynku komendy. Naszą przewodniczką była pani młodsza aspirant M. Słowik. Za szczególnie ciekawy uznaliśmy monitoring miejski oraz  pokój okazań. Poznaliśmy także psa policyjnego Drago, który od kilku lat wykonuje zadanie tropiące.

Więcej…
 
Olimp 2017 PDF Drukuj Email

Kolejny konkurs mitologiczny „Olimp” za nami. W naszej szkole stał się już tradycją. Można powiedzieć, że odbywa się od początku istnienia naszego gimnazjum. Zawsze wzbudzał duże zainteresowanie wśród naszej młodzieży, przysparzał wielu emocji. Konkurs umożliwia wykazanie się wiedzą z zakresu  mitologii greckiej, popisanie pomysłowością  w doborze rekwizytów i przebraniu się w stroje olimpijskich bogów. Odkąd w konkurencjach zaczęliśmy wykorzystywać komputery i tablicę multimedialną, konkurs „Olimp” stał się dla młodzieży jeszcze atrakcyjniejszy.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 32