Jestes teraz w: Start

Dziś jest:

Niedziela
22 października 2017

Imieniny obchodzą:
Filip, Halka, Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało
71 dni

W Naszej Galerii

Projekt edukacyjny


Projekt edukacyjny


Wydawnictwo LOGI

Poznaj Najlepszych

Szkoła w Ruchu


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 

Ankieta

Czy zdarza Ci się ściagać?
 
Ślubowanie klas I PDF Drukuj Email

W dniu 23 października 2015 r. odbyło się ślubowanie i otrzęsiny klas pierwszych gimnazjum. Głównym organizatorem był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami. Pomocą służyli uczniowie klasy 2d i 3d . Pierwszoklasiści złożyli słowa przysięgi i stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Dopisywały im świetne humory. Następnym punktem programu były konkurencje otrzęsinowe, których zadaniem było zintegrowanie uczniów oraz zapewnienie dobrej zabawy.

Więcej…
 
"Kumulacja Aktywności" ruszyła! PDF Drukuj Email

Wraz z początkiem roku szkolnego 2015/2016 w Publicznym Gimnazjum nr 4 rozpoczęły się bezpłatne, pozalekcyjne zajęcia sportowe dla gimnazjalistów „Kumulacja Aktywności” Fundacji LOTTO Milion Marzeń. Jest to ogólnopolski program zajęć sportowych dla gimnazjalistów, pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, a jedyną szkołą w województwie świętokrzyskim, gdzie prowadzony jest program jest właśnie Gimnazjum nr 4.

Więcej…
 
V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia PDF Drukuj Email

25 września 2015 r. w  ZSP nr 2, PG nr 4 obchodzono V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.  Organizatorami tej fajnej edukacyjnej zabawy byli uczniowie z klasy 2b i 3d pod opieką wychowawczyń - matematyczek. Do tego dnia przygotowaliśmy się od tygodnia. Najpierw poinformowaliśmy całą społeczność szkolną poprzez wysłanie ogłoszenia  do uczniów, rodziców i nauczycieli za pomocą dziennika Librus.

Więcej…
 
Szkoła Promująca Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem PDF Drukuj Email

Zostaliśmy uhonorowani certyfikatem "Szkoła Promująca Zalecenia Europejskiego  Kodeksu Walki z Rakiem".
Ten tytuł zobowiązuje,więc stosujemy zalecenia:
1. Nie pal! Nie stosuj żadnych form tytoniu!
2. Wystrzegaj się otyłości.
3. Bądź  codziennie aktywny ruchowo, uprawiaj ćwiczenia fizyczne.
4. Spożywaj więcej różnych warzyw i owoców. Jedz co najmniej 5 porcji dziennie. Ogranicz spożycie produktów zawierających tłuszcze zwierzęce.
5. Nie pij alkoholu!
6. Unikaj nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne.

Koordynator programu
Elżbieta Ozdoba

 
Drodzy Uczniowie, Rodzice i Pracownicy ZSP nr 2! PDF Drukuj Email

25 września 2015 r. w naszej szkole przeprowadzimy akcję edukacyjną  V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. „Tabliczkowa wiedza” sprawdzana będzie  w niecodzienny sposób – podczas krótkich egzaminów z tabliczki mnożenia. Egzaminatorami  będą zespoły uczniów gimnazjum z klasy 2b i 3d.

Więcej…
 
Jest już „Podwórko NIVEA”! PDF Drukuj Email

28 lipca, w obecności pana prezydenta Jarosława Górczyńskiego oraz wicedyrektorów szkoły: pani Małgorzaty Borowiec i pani Jolanty Klauzińskiej nastąpił odbiór techniczny Podwórka NIVEA. Organizator konkursu „Podwórko NIVEA” wskazał, iż z obiektu można będzie korzystać nie wcześniej niż po 2 tygodniach od daty przekazania placu gminie, ze względu na okres dojrzewania betonu wykorzystanego w fundamentach urządzeń oraz czas ukorzeniania się trawy. Zatem do dnia 9 sierpnia włącznie, prosimy o powstrzymanie się od wszelkich zabaw na Placu Nivea. Miejsce zostanie objęte podobnie jak cała szkoła monitoringiem i odpowiednio oświetlone. Zadbajmy wspólnie o estetykę NASZEGO PLACU ZABAW. Z góry dziękujemy za cierpliwość.

Więcej…
 
Podwórko NIVEA w budowie. PDF Drukuj Email

20 lipca, na terenie Zespołu Szkół Publicznych nr 2, rozpoczęła się niecierpliwie wyczekiwana i wymarzona przez dzieci budowa Podwórka Nivea. 18 lipca na teren szkoły zostały zwiezione wszystkie jego elementy  i od poniedziałku ekipa budowlana  zaczęła przygotowywać teren pod montaż urządzeń. Gdy miejsce zostało odpowiednio zabezpieczone pracownicy rozpoczęli ustawianie i zamocowywanie  podwórkowych elementów.

Więcej…
 

LISTY UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH
PG NR 4
W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

w roku szkolnym 2015/2016

Więcej…
 
Najlepsza uczennica PG nr 4 PDF Drukuj Email

W poprzednich latach wyróżnienia od ostrowieckich Strzelców za najlepsze wyniki w nauce otrzymali: Ewelina Włodarczyk, Maja Kowalska, Bartłomiej Jop oraz Oliwia Patrzałek i Dominika Dzik. Wręczane corocznie przez przedstawicieli Związku Strzeleckiego na zakończenie roku szkolnego Statuetki Lwowskiego Lwa (pomniejszone repliki słynnych dwóch lwów strzegących miejsca spoczynku obrońców Lwowa) z zapisaną na tarczy dewizą „Zawsze wierne” są symbolem pamięci o Patronie szkoły - Orlętach Lwowskich.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 32