Jestes teraz w: Start

Dziś jest:

Niedziela
22 października 2017

Imieniny obchodzą:
Filip, Halka, Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało
71 dni

W Naszej Galerii

Projekt edukacyjny


Projekt edukacyjny


Wydawnictwo LOGI

Poznaj Najlepszych

Szkoła w Ruchu


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

Ankieta

Czy zdarza Ci się ściagać?
 
Konkurs recytatorski o tematyce patriotycznej PDF Drukuj Email

Dnia 1 grudnia 2015 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski. Impreza ta miała na celu pielęgnowanie postaw patriotycznych,  popularyzowanie piękna i wartości narodowej kultury, rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań poezją patriotyczną, przybliżanie postaw młodych obrońców Lwowa oraz promowanie uzdolnień recytatorskich. Przed komisją konkursową, w skład której weszły organizatorki konkursu: panie Jolanta Pinakiewicz i Grażyna Zaczek, zaprezentowało się 13 młodzych recytatorów.

Więcej…
 
Spotkanie z 3 krotnym olimpijczykiem, najlepszym polskim snowboardzistą, pasjonatem golfa Michałem Ligockim. PDF Drukuj Email

Już 14 grudnia o godz. 9:50 w ZSP2 w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się spotkanie z 3 krotnym olimpijczykiem, najlepszym polskim snowboardzistą Michałem Ligockim. Spotkanie odbędzie się na zaproszenie Łukasza Ligockiego, który w Gimnazjum nr 4 realizuje autorski scenariusz zajęć sportowych programu „Kumulacja Aktywności” fundacji Lotto Milion Marzeń. Będzie to jedyna okazja aby spotkać olimpijczyka, wybitnego snowboardzistę, wielokrotnego mistrza polski w snowboardzie i na żywo posłuchać min. o tym jak było na igrzyskach olimpijskich w Turynie, Vancouver i Sochi.

Więcej…
 
Pedagodzy z PG 4 na Woronicza PDF Drukuj Email

Z radością informujemy, że organizatorzy Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty, któremu przewodniczy Anna Dymna przyznali honorowy tytuł dla Publicznego Gimnazjum nr 4 w Ostrowcu Św. W poniedziałek 16.11.2015 r. w gmachu TVP na Woronicza w Warszawie odbyła się niezwykle miła uroczystość. Dyrektor  ZSP 2 Katarzyna Goworek oraz nauczycielka muzyki Ewa Goworowska odebrały z rąk Anny Dymnej statuetki i honorowy tytuł Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka za serce, wsparcie i wiarę w muzyczne marzenia Wiktorii Pongowskiej, uczennicy PG4, która w czerwcu 2015 r. znalazła się w ścisłym finale festiwalu organizowanym przez Annę Dymną i śpiewała razem z p. Edytą Geppert .

Więcej…
 
Tam gdzie leży żołnierz mały.. PDF Drukuj Email

Któż z nas nie ma za sobą choćby jednej podróży? Udajemy się do różnych miejsc, poznajemy nowych ludzi, kultury, historię... Właśnie - historię! Poczułyśmy nieprzezwyciężoną chęć wniknięcia w historię Orląt Lwowskich, patrona naszej szkoły. Wybrałyśmy się więc do Lwowa ich śladami. Tak wiele słyszałyśmy o młodych strażnikach Lwowa z książek i od nauczycieli. Pierwszym etapem naszej podróży stała się Persenkówka.

Więcej…
 
Dzień Chłopca w klasie 3b PDF Drukuj Email

W dniu 1 października uczniowie klasy 3b udali się na jesienny spacer z okazji Dnia Chłopca. Najpierw spędziliśmy miłe chwile w Biurze Wystaw Artystycznych podziwiając dzieła p. Tadeusza Szypowskiego, uznanego nestora malarstwa, który w sierpniu br. skończył osiemdziesiąt lat. Właśnie z tej okazji ostrowieckie BWA zorganizowało wystawę retrospektywną jego twórczości.

Więcej…
 
Udział w spotkaniu OSTY 2015 PDF Drukuj Email

Udział w spotkaniu OSTY 2015 – Ten co kajakiem przepłynął Atlantyk Aleksander Doba – podróżnik roku
W dniu 30 października 2015 roku  w sali kina "Etiuda" odbyło się niezwykłe spotkanieze znany na całym świecie polskim podróżnikiem, Aleksandrem  Dobą.   W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyli uczniowie z naszego gimnazjum: Adrian Dulęba, Natalia Jabłońska, Marlena Jedlikowska, Bartosz Kuczun, Kamil Langa (klasa 2e), Michał Jary (kl.3b) pod opieką p. Elwiry Maciejko.

Więcej…
 
Wycieczka do Warszawy PDF Drukuj Email

W dniu 29.10.2015 roku uczniowie klasy 2b i 3b (pod opieką nauczycieli: p. Anny Chodynki, p. Elwiry Maciejko i p. Danuty Stępień) uczestniczyli w ciekawej wycieczce do naszej stolicy. Podróż minęła nam szybko. Później mogliśmy popatrzeć na Pałac Kultury i zrobić zakupy w Galerii Złote Tarasy.

Więcej…
 
Brązowy medal w piłce nożnej chłopców! PDF Drukuj Email

W zawodach wzięło udział  5 drużyn z 4 ostrowieckich gimnazjów. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.W rozgrywanych  mistrzostwach Ostrowca Świętokrzyskiego, po bardzo wyrównanej i zaciętej grze, wywalczyliśmy III miejsce. Jest to duży sukces, bowiem przegraliśmy tylko z  zawodnikami PGnr3, którzy na co dzień trenują piłkę nożną.

Więcej…
 
Dyrektorka z pasją PDF Drukuj Email

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych nr  4 w Ostrowcu Św. pani Katarzyna Goworek została wyróżniona nominacją w ogólnopolskim konkursie Super Dyrektor 2015 zorganizowanym przez miesięcznik „Dyrektor Szkoły”, kwartalnik „Przed Szkołą” oraz wydawnictwo Wolters Kluwer.  Celem projektu  było pokazanie najciekawszych osiągnięć podnoszących jakość współczesnej edukacji oraz promowanie i wyróżnienie liderów tych pozytywnych zmian w oświacie.  Nazwisko pani dyrektor Katarzyny Goworek znalazło się w elitarnym gronie 13 nominowanych dyrektorów różnych placówek oświatowych z  kraju.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 32