Jestes teraz w: Start

Dziś jest:

Niedziela
22 października 2017

Imieniny obchodzą:
Filip, Halka, Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało
71 dni

W Naszej Galerii

Projekt edukacyjny


Projekt edukacyjny


Wydawnictwo LOGI

Poznaj Najlepszych

Szkoła w Ruchu


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

Ankieta

Czy zdarza Ci się ściagać?
 
Jeden Dzień Więcej Dla Siatkówki PDF Drukuj Email

29 lutego w całej Europie odbyła się akcja Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej  – „One Day More 4 Volleyball” („Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki”), by jak najszerzej promować tę dyscyplinę jako sport dla każdego. Akcja polega na zorganizowaniu w całej Europie jak największej ilości meczów siatkówki w tym szczególnym, bo przeżywanym tylko raz na cztery lata dniu 29 lutego.

Więcej…
 
Lekcja samorządności w PG 4 PDF Drukuj Email

24 lutego 2016 roku w sali teatralnej ZSP nr 2 odbyła się wyjątkowa lekcja samorządności. Honorowymi gośćmi byli: Marszałek Województwa pan Adam Jarubas, Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego pan Jarosław Górczyński oraz pracownicy Urzędu Marszałkowskiego – pan Andrzej Łukasik i pan Paweł Garbuzik. W zajęciach uczestniczyli uczniowie z klas: 2d, 3b, 3 c, 3d i 3e wraz z opiekunami i Dyrekcją Szkoły.

Więcej…
 
VI edycja "Rachmistrza” za nami PDF Drukuj Email

W dniu 22 lutego 2016 r., uczniowie klas szóstych szkół podstawowych zmagali się z zadaniami matematycznymi podczas VI edycji Ostrowieckiego Konkursu Matematycznego "Rachmistrz". Eliminacje finałowe odbyły się w, Publicznym Gimnazjum nr 4 im. Orląt Lwowskich. Celem konkursu było: popularyzowanie wiedzy matematycznej, rozwijanie uzdolnień i zainteresowań matematycznych uczniów, stworzenie możliwości sprawdzenia własnego poziomu wiedzy i umiejętności oraz rywalizacji w dziedzinie matematyki, motywowanie do osiągania sukcesów, budowanie wysokiej samooceny.

Więcej…
 
PODSUMOWANIE PROJEKTU Z MATEMATYKI PDF Drukuj Email

W dniu 15 grudnia 2015r. odbyło się podsumowanie projektu z matematyki, które zostało zorganizowane przez uczniów klasy 2d pod czujnym okiem Pani M.Borowiec i A.Opałki. Mieliśmy zaszczyt gościć kadrę nauczycieli oraz rodziców, którzy wraz z uczniami brali udział w turnieju matematycznym. Było mnóstwo konkursów, m.in. ,,Sudoku’’ , ,,Zygzak’’ , ,,Tangram’’ , ,,Szalone wyzwania’’ , ,,Skacz, licz, graj’’, podczas których świetnie się bawiliśmy.

Więcej…
 
FIZYKA DLA KAŻDEGO PDF Drukuj Email

No niestety, skończyły się ferie i zaczynamy II półrocze! Wszystkim uczniom życzę powodzenia, pozytywnej energii i zapału, który nie wygaśnie zbyt szybko. Nie martwcie się, wakacje przyjdą szybciej niż nam się wydaje! Na dobry początek, mam dla Was  i wszystkich odwiedzających tę stronę, nową propozycję. Zapraszam do polubienia mojej strony na Fb FIZYKA DLA KAŻDEGO. Chcę w ten sposób, trafić do Was z ciekawymi informacjami i uświadomić Wam, że fizyka towarzyszy nam codziennie, tylko nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Może choć niektórzy przeczytają, zainteresują się, zapamiętają, podzielą się tą wiedzą z innymi. Byłoby super! Myślę, że warto spróbować!

Więcej…
 
Ludzie ludziom zgotowali ten los... PDF Drukuj Email

Dnia 21 grudnia 2015 roku uczniowie klas 3C, 3D i 3F naszego gimnazjum pod opieką p. Alicji Grelewskiej, p.Elżbiety Ozdoby i p.Dariusza Kaszuby wybrali się na wycieczkę do Państwowego Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu.Pierwszym celem naszej wyprawy było zwiedzanie obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. Podzieleni na dwie grupy udaliśmy się śladami przerażającej historii, a opowieści pani przewodnik Marty urealniły to, co działo się na przestrzeni strasznych lat funkcjonowania obozu zagłady.

Więcej…
 
Nowy chodnik i droga dojazdowa do szkoły PDF Drukuj Email

Od połowy grudnia 2015 r. uczniowie  ZSP nr 2, ich Rodzice, mieszkańcy Osiedla Stawki, nauczyciele - cieszą się z oddanego do użytku chodnika wraz z odnowioną drogą dojazdową do szkoły. Wspólny projekt Rady Osiedla Stawki, radnych Klubu PiS Rady Miasta Ostrowca Św.: Jerzego Wrony i Dariusza Kaszuby został szybko zrealizowany przez Zakład Usług Miejskich w Ostrowcu Św..

Więcej…
 
Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej chłopców PDF Drukuj Email

Zakończyły się rozgrywane w sali sportowej mistrzostwa szkoły w piłce nożnej chłopców klas 2 i 3. W rywalizacji wzięło udział 6 drużyn, cztery z klas drugich i dwie z klas trzecich. Mecze i rewanże były rozgrywane systemem "każdy z każdym". W klasach drugich, I miejsce wywalczyła 2F w składzie: Patryk Sadłowski, Kacper Mysłowski, Dominik Gawroński, Bartosz Paszkiel, Maciej Gajewski, Jakub Walesic, Krystian Pela, Dawid Menducki.

Więcej…
 
JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE PDF Drukuj Email

Dnia 22 grudnia 2015 r. młodzież naszej szkoły obejrzała jasełka o Bożym Narodzeniu. Wprowadziły nas one w świąteczny nastrój. Jasełka zostały przygotowane pod kierunkiem p. G. Gadkowskiej i p. B. Kaptur.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 32