Jestes teraz w: Start

Dziś jest:

Niedziela
22 października 2017

Imieniny obchodzą:
Filip, Halka, Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało
71 dni

W Naszej Galerii

Projekt edukacyjny


Projekt edukacyjny


Wydawnictwo LOGI

Poznaj Najlepszych

Szkoła w Ruchu


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 

Ankieta

Czy zdarza Ci się ściagać?
 
VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w PG nr 4 PDF Drukuj Email

30 września 2016 r. odbył się VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Nasza szkoła uczestniczyła w tej akcji po raz drugi pod kierunkiem nauczycielek matematyki – Alicji Grelewskiej i Danuty Stępień. Dzień ten miał na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, a także uświadomić, że jej znajomość jest niezbędna w życiu codziennym.

Więcej…
 
Dziewczyny górą! PDF Drukuj Email

W mistrzostwach Ostrowca Św. w piłce  nożnej dziewcząt nasze zawodniczki, po bardzo ofiarnej i zaciętej grze z przestrzeganiem zasad „fair play” wywalczyły 3 miejsce. Grałyśmy w składzie  Piec Michalina (3b), Świercz Julia(3d), Rzęchowska Aleksandra (3b), Matysiak Martyna (3e), Maluha Gaia (3b), Wierzbińska Julia (3b), Rutkowska Dominika (3d), Woźniak Martyna (3d),  Kamińska Sara (3e), Żywczyk Natalia (1b).

Więcej…
 
Damian Łepecki sportowcem roku 2015/2016 w PG nr 4! PDF Drukuj Email

Damian Łepecki został najlepszym sportowcem roku 2015/2016. Na ten zaszczytny tytuł wpłynęły wybitne osiągnięcia sportowe oraz postawa fair play. Damian wraz z kolegami reprezentował szkołę w Mistrzostwach Ostrowca w piłce nożnej (III miejsce), w piłce ręcznej (II miejsce), w koszykówce (I miejsce), indywidualnie w lekkiej atletyce I miejsce w rzucie dyskiem i III miejsce w skoku wzwyż, w Mistrzostwach Województwa I miejsce w skoku o tyczce, IV miejsce w rzucie dyskiem. Nagrodę dla sportowca roku ufundowała Pani Dyrektor Katarzyna Goworek.

Więcej…
 
Damian Łepecki złotym medalistą mistrzostw województwa w skoku o tyczce! PDF Drukuj Email

W dniach 9 - 10 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Kielcach odbyły się mistrzostwa województwa w lekkiej atletyce. Naszą szkołę reprezentowało dwóch zawodników: Damian Łepecki w skoku o tyczce i rzucie dyskiem oraz Kacper Ziętala w rzucie dyskiem i pchnięciu kulą.

Więcej…
 
Mistrzostwa Ostrowca w piłce ręcznej chłopców PDF Drukuj Email

W dniach 11-15.04.2016 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego  w Ostrowcu Św. rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Św. Szkół Gimnazjalnych Chłopców w Piłce Ręcznej na rok szkolny 2015/2016. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących  Mistrzostwa Sportowego.

Więcej…
 
Najgłośniejsza wycieczka PDF Drukuj Email

7 czerwca uczniowie integracyjnej klasy 3 c i 3a wzięli udział w najbardziej nietypowej wycieczce na zakończenie szkoły. Wraz z opiekunami- p. Dariuszem Kaszubą i p. Dariuszem Zwolińskim oraz instruktorem p. Tomaszem Niedbałą udaliśmy się na strzelnicę sportową Klubu Świt Starachowice. Przed wyjazdem szkolenie z zakresu budowy i bezpiecznego posługiwania się prawdziwą bronią palną przeprowadził wychowawca, p. D. Kaszuba. W pomieszczeniu szkoleniowym ostrowieckiego Związku Strzeleckiego poznaliśmy podstawowe postawy strzeleckie, zapoznaliśmy się z działaniem i budową broni sportowej i amunicji.

Więcej…
 
VI edycja nagrody Lwowskiego Lwa. PDF Drukuj Email

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2015/2016, pożegnania absolwentów i wręczenia nagród dla wszystkich wyróżnionych oraz ich Rodziców, po raz szósty uhonorowano najlepszego ucznia szkoły. Dyrekcja szkoły i przedstawiciele Jednostki Strzeleckiej 2013 Związku Strzeleckiego „Strzelec” OS-W - st. insp. ZS Dariusz Kaszuba i druż. ZS Damian Kasprzyk- kwatermistrz JS 2013  wręczyli najlepszemu uczniowi Kacprowi Świerczowi z klasy IIIB pamiątkowy dyplom ze statuetką Lwa Lwowskiego i okolicznościową plakietą.

Więcej…
 
Statuetka Zaczarowanego Ptaszka dla Viktorii PDF Drukuj Email

Zakończyła się 12 edycja ogólnopolskiego Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, którego organizatorem jest  Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” a pomysłodawcami Anna Dymna, Marta Kądziela i Mateusz Dzieduszycki. Kierownictwo muzyczne sprawuje  Radosław Labakhua. Projekt wspierają Telewizja Polska SA, Narodowe Centrum Kultury, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz inne instytucje państwowe, sponsorzy i darczyńcy. Konkurs adresowany jest do osób niepełnosprawnych utalentowanych wokalnie.

Więcej…
 
Sprzątanie Miejsc Pamięci narodowej PDF Drukuj Email

W sobotę, 18 czerwca, po raz kolejny uczniowie naszej szkoły pod opieka p. Dariusza Kaszuby posprzątali  Miejsce Pamięci narodowej - mogiłę Powstańców Styczniowych na ul. Hubalczyków. W tym miejscu spoczywają szczątki nieznanej liczby Powstańców, poległych i zmarłych z ran po bitwie stoczonej z wojskami rosyjskimi pod Jeziórkiem- Sudołem. Zapaliliśmy Im znicze pamięci.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 32