Jestes teraz w: Start

Dziś jest:

Niedziela
22 października 2017

Imieniny obchodzą:
Filip, Halka, Kordelia, Przybysława, Sewer

Do końca roku zostało
71 dni

W Naszej Galerii

Projekt edukacyjny


Projekt edukacyjny


Wydawnictwo LOGI

Poznaj Najlepszych

Szkoła w Ruchu


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości 

Ankieta

Czy zdarza Ci się ściagać?
 
WOŚP w Zespole Szkół Publicznych nr 2 PDF Drukuj Email

Jak co roku, z wielkim zapałem, przystąpiliśmy do akcji organizowanej przez Jurka Owsiaka. Zbiórka pieniędzy trwała od 5 stycznia. Działaliśmy na wielu płaszczyznach. Uczniowie PSP nr 14 pod opieką Barbary Kosikowskiej, Agnieszki Witkowskiej oraz Małgorzaty Urbańskiej zorganizowali loterię fantową. Samorząd Uczniowski PG nr 4, pod czujnym okiem Anny Kowalskiej i Jolanty Maj, sprzedawał własnoręcznie upieczone ciasta i ciasteczka oraz kolorowe kanapeczki.

Więcej…
 
MIKOŁAJKI PDF Drukuj Email

Każdego roku szkolnego w dzień 6 grudnia w naszej szkole gościmy św. Mikołaja, Śnieżynki oraz Elfy. Nasz Gość odwiedza uczniów gimnazjum w poszczególnych klasach i rozdaje prezenty. Również wszyscy pracownicy szkoły są tego dnia obdarowywani słodkościami, ufundowanymi przez Samorząd Uczniowski.

Więcej…
 
Konkurs mitologiczny PDF Drukuj Email

Konkurs mitologiczny „Olimp” dla klas pierwszych już na stałe wpisał się w harmonogram konkursów Publicznego Gimnazjum nr 4. W tym roku odbył się po raz dziesiąty i jak przystało na taką rocznicę, był wyjątkowy. Odbył się bowiem w nowoczesnej pracowni multimedialnej. Kartkę i długopis zastąpiły skutecznie laptopy i tablica interaktywna.

Więcej…
 
"Andrzejki" w PG 4 PDF Drukuj Email

Magia i wróżby w dniu 30 listopada, to tradycja kultywowana od lat. W naszej szkole tego dnia również organizujemy dzień wróżb andrzejkowych. Samorząd Uczniowski pod opieką p. Anny Kowalskiej i p. Jolanty Maj przygotował wiele wróżb dla całej społeczności szkolnej. Na każdej przerwie wróżki i czarodzieje przepowiadali przyszłość: rychłe zamążpójście, bogactwo, dobre oceny na semestr… i wiele, wiele innych ciekawych czekających nas niespodzianek.

Więcej…
 
Obchody 92 Rocznicy Odzyskania Niepodleglości W PG 4 PDF Drukuj Email

10 listopada 20010 roku w Publicznym Gimnazjum nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się uroczysta akademia z okazji 92 Rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W montażu słowno – muzycznym młodzież przedstawiła trudną drogę Polaków do odzyskania wolności. Młodzi aktorzy recytowali patriotyczne wiersze, a całość uświetniły pieśni w wykonaniu szkolnego chóru przy akompaniamencie pani Ewy Goworowskiej.

Więcej…
 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego PDF Drukuj Email

W dniu 7 października w Publicznym Gimnazjum nr 4, po raz kolejny odbyły się demokratyczne wybory do władz Samorządu Uczniowskiego, który jest najważniejszą organizacją młodzieży, posiadającą odrębny regulamin. Zgodnie z zapisem w tym dokumencie, corocznie wybierani są członkowie zarządu. W związku z tym, na początku października organizowane są wybory. Najpierw kształtują się samorządy klasowe.

Więcej…
 
Zabawa z Fizyką PDF Drukuj Email

19 września 2010 r. grupa 50 uczniów z Gimnazjum nr 4 w Ostrowcu Św. odbyła wycieczkę do Krakowa. Program wycieczki obejmował wizytę w Muzeum Inżynierii Miejskiej oraz pobyt w niezwykłym ogrodzie – Ogrodzie Doświadczeń, zatytułowanym „Tu rządzi fizyka”. W Muzeum Inżynierii Miejskiej uczniowie uczestniczyli w dwóch lekcjach muzealnych. Pierwsza z nich miała charakter pokazu połączonego z warsztatami.

Więcej…
 
Ślubowanie i Otrzęsiny w PG 4 PDF Drukuj Email

Tradycją naszej szkoły jest uroczyste ślubowanie uczniów klas I. Od początku istnienia gimnazjum uroczystość ta, odbywa się w plenerze i połączona jest z „otrzęsinami” pierwszaków. Byliśmy w różnych miejscach, ale od kilku lat ten dzień świętujemy w Karczmie Miłkowskiej. Dzięki gościnności pani dyrektor, impreza odbywa się na terenie boiska tamtejszej szkoły, która ma również wspaniałe miejsce na ognisko. Organizacją całego przedsięwzięcia zajmują się opiekunki Samorządu Uczniowskiego p. Anna Kowalska oraz p. Jolanta Maj.

Więcej…
 
Orlęta Lwowskie Patronem Naszej Szkoły PDF Drukuj Email

"Przyśniła się dzieciom Polska..." Pod tym hasłem upłynęła w naszej szkole uroczystość nadania Publicznej Szkole Podstawowej nr 14 oraz Publicznemu Gimnazjum nr 4 zaszczytnego miana Orląt Lwowskich. To niezwykłe święto rozpoczęła uroczysta msza św. w kościele pw. Świętej Jadwigi Królowej. Celebrował ją, w asyście wielu znamienitych kapłanów, biskup Krzysztof Nitkiewicz, który też wygłosił homilię. Dalsza część uroczystości miała miejsce w murach szkoły....

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia3132następnaostatnia »

Strona 32 z 32